O firmie

O firmie

detektyw kraków usługi detektywistyczne kraków

Kreatywne rozwiązania – skuteczne działanie

Biuro Detektywistyczne Krakowskiego Centrum Bezpieczeństwa powstało w 2009 roku. Od samego początku stawiamy na metody działania, które pomogą rozwiązać nawet najbardziej nietypową sprawę. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i łączymy je ze sprawdzonymi metodami detektywistycznymi. Dyskrecja to nasze drugie imię.

Nasze Biuro Detektywistyczne tworzą licencjonowani detektywi, w tym byli oficerowie policji, mające duże doświadczenie w zwalczaniu przestępczości kryminalnej, gospodarczej i zorganizowanej. To eksperci potrafiący działać nieszablonowo, kreatywnie, a co najważniejsze – skutecznie!

Biurem Detektywistycznym Krakowskiego Centrum Bezpieczeństwa zarządzają jego założyciele i zarazem wspólnicy:

  • Andrzej Czop (licencjonowany detektyw) – prawnik, doktor nauk społecznych w dziedzinie nauki o bezpieczeństwie. Emerytowany oficer policji. Członek Stowarzyszenia Komendantów Policji, International Police Association, European Association For Security i wiceprezes Polskiego Związku Pracodawców „Ochrona” Oddział Małopolska. Wykładowca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie.Aktywnie zajmuje się problematyką bezpieczeństwa, głównie w aspekcie praktycznych rozwiązań redukujących zagrożenia. Jest autorem projektów ukierunkowanych na podniesienie bezpieczeństwa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.
  • Janusz Gurgul (licencjonowany detektyw) – emerytowany oficer policji, absolwent Wydziału Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wykładowca w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego w Krakowie. W latach 2006–2009 pracował w Biurze Kontroli Wewnętrznej PZU SA na stanowisku naczelnika wydziału zajmującego się wykrywaniem i ściganiem przestępczości ubezpieczeniowej.

Biuro detektywistyczne Krakowskiego Centrum Bezpieczeństwa funkcjonuje na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

Sprawy cywilno-prawne, wywiad gospodarczy, wykrywanie podsłuchów, bezpieczeństwo osobiste – jesteśmy gotowi podjąć się dla Państwa także nietypowych zleceń!

Zapraszamy do kontaktu!

Krakowskie Centrum Bezpieczeństwa – www.kcb.biz.pl
Biuro detektywistyczne, Małopolska